Nacházíte se: Úvod  »  ZDRAVOTNÍ MATRACE » Postelia Matrace líná pěna Visco Komfort Medium 90x200

Postelia Matrace líná pěna Visco Komfort Medium 90x200

Dostupnost: Skladem

Běžná cena bez DPH: 5990.00

Vaše cena bez DPH: 3297.00

DPH: 692.37

Vaše cena s DPH: 3990.00

Otázky k tomuto produktu?

  • matrace z líné pěny Visco Komfort Medium
    matrace z líné pěny Visco Komfort Medium
  • matrace z líné pěny Visco Komfot Medium bez potahu
    matrace z líné pěny Visco Komfot Medium bez potahu

Úžasně pohodlná nelepená matrace z materiálu viscoelastická líná pěna a studená pěna VISCO KOMFORT SOFT je tvořená kombinací 10 cm vysoké nosné části ze studené pěny o objemové hmotnosti 40 kg/m3 a 4 cm vrstvy viscoelastické paměťové pěny o objemové hmotnosti 50 kg/m3, která zde tvoří tvarovací část matrace. Sendvičové uložení zajišťuje vyšší pevnost matrace. Použitá unikátní líná pěna dokáže kopírovat tělo nejenom na základě hmotnosti člověka, ale reaguje i podle jeho tělesné teploty. Matrace je bez použití lepidel, díky tomu je prodyšnější, pěny u se drží pomocí vlnkovanému profilu, který zde tvoří zámkový spoj. Matrace je bez použití lepidel, díky tomu je prodyšnější, pěny u se drží pomocí vlnkovanému profilu, který zde tvoří zámkový spoj. Matrace má antidekubitní účinky proti proleženinám a je vhodná i pro lidi upoutané na lůžko. Výška jádra je 14 cm, celková výška matrace je 15-16 cm. Matrace je ve snímatelném potahu a separačním úpletu, zajišťující dokonalý pohyb potahu matrace. Matrace je bez použití lepidel a pěna i potah jsou zdravotně nezávadné. Použitá studená pěna má certifikaci LGA a TÜV institutu prokazující zdravotní nezávadnost použitých materiálů. Potahy jsou od Belgického výrobce Monks a mají certifikaci Öko tex - nezávadné a šetrné textilie. Základní potah je Covertex bez prošití, nebo si za příplatek můžete zvolit potah Trimtex, Galaxi, Charlotte nebo Greenfirst, všechny tyto potahy jsou snímatelné a pratelné na 60°C. Potah má v základu zip do "L", to znamená po dlouhé a krátké straně boku matrace, za příplatek lze zvolit "zip dokola", zip je v tomto případě kolem celého obvodu matrace a lze jeho odepnutím rozdělit potah na vně části, což je velmi praktické při praní potahu, při sundavání a navlékání potahu na jádro. Matrace je vhodná pro lamelový rošt, ale i pevný rošt(na kterém je třeba počítat s vyšší tuhostí a kratší životností). Životnost matrace je cca 10 let. Tuhost matrace je střední. Použité pěny 40 a 50 Kg/m3 s nosností do 120 kg. Výrobce matrace je Postelia s.r.o., vyrobeno v České republice.

Studená pěna - její jméno je odvozeno z technologie výroby za studena. Materiál je charakteristický svou výbornou elasticitou - tvárností, dále tvarovou stálostí a dlouhou životností. Pěna je složena z otevřených buňek s velkými póry, což zajišťuje, že je matrace velmi prodyšná. Oproti běžné PUR pěně(molitanu) je materiál více tvárnější, prodyšnější a má vyšší odolnost a životnost, materiál byl vynalezen přímo pro výrobu matrací.

Viscoelastická pěna (tzv. líná pěna) - s paměťovým efektem, byla vyvinuta americkou agenturou NASA. Tato pěna je charakteristická dokonalou tvárností, reaguje na teplotu uživatele a je úžasně komfortní. Visco pěna neslouží jako oporná pěna ale pouze jako tvarovací vrstva, proto je vždy skombinována s nosnou vrstvou, primárně ze studené pěny. Pěna nevytváří zpětný tlak a má antidekubitní efekt - nevytváří proleženiny, je mimořádně vhodná pro všechny druhy onemocnění páteře.

Nacházíte se: Úvod  »  ZDRAVOTNÍ MATRACE » Postelia Matrace líná pěna Visco Komfort Medium 90x200

Komentáře