Nacházíte se: Úvod  »  ZDRAVOTNÍ MATRACE » Postelia Matrace studená pěna Visco De Luxe Soft 90x200

Postelia Matrace studená pěna Visco De Luxe Soft 90x200

Dostupnost: Skladem

Běžná cena bez DPH: 8290.00

Vaše cena bez DPH: 5950.00

DPH: 1249.5

Vaše cena s DPH: 7200.00

Otázky k tomuto produktu?

  • Matrace VISCO DE LUXE SOFT
    Matrace VISCO DE LUXE SOFT
  • Matrace VISCO DE LUXE SOFT
    Matrace VISCO DE LUXE SOFT

Vysoce komfortní viscoelastická matrace VISCO DE LUXE SOFT tvořená kombinací 9,5 cm vysoké nosné části ze studené pěny o objemové hmotnosti 50 kg/m3(pěna RL50045 od Německého výrobce CARPENTER) a dvou vrstev různě tuhých viscoelastiských líných pěn o objemové hmotnosti 50 kg/m3. Celkem je horní vrstva vysoká 6,5 cm (3+3,5 cm) viscoelastické pěny tvoří tvarovací část matrace(Italská pěna od SITAB), horní vrstva je komfortní a měkká, druhá vrstva je tvarovací a je tužší. Matrace je bez použití lepidel, díky tomu je prodyšnější, pěny u se drží pomocí vlnkovanému profilu, který zde tvoří zámkový spoj. Sendvičové uložení zajišťuje vyšší pevnost matrace. Použitá unikátní líná pěna dokáže kopírovat tělo nejenom na základě hmotnosti člověka, ale reaguje i podle jeho tělesné teploty. Matrace má antidekubitní účinky proti proleženinám a je vhodná i pro lidi upoutané na lůžko. Výška jádra je 18 cm, celková výška matrace je 19-20 cm (podle zvoleného porahu). Matrace je ve snímatelném potahu a separačním úpletu, zajišťující dokonalý pohyb potahu matrace. Matrace je bez použití lepidel a pěna i potah jsou zdravotně nezávadné. Použitá studená pěna má certifikaci LGA a TÜV institutu prokazující zdravotní nezávadnost použitých materiálů. Potahy jsou od Belgického výrobce Monks a mají certifikaci Öko tex - nezávadné a šetrné textilie. Základní potah je prošitý Trimtex, nebo si za příplatek můžete zvolit potah Galaxi, Charlotte nebo Greenfirst, všechny tyto potahy jsou snímatelné a pratelné na 60°C. Potah má v základu zip do "L", to znamená po dlouhé a krátké straně boku matrace, za příplatek lze zvolit "zip dokola", zip je v tomto případě kolem celého obvodu matrace a lze jeho odepnutím rozdělit potah na vně části, což je velmi praktické při praní potahu, při sundavání a navlékání potahu na jádro. Matrace je vhodná pro lamelový rošt, ale i pevný rošt(na kterém je třeba počítat s vyšší tuhostí a kratší životností). Životnost matrace je cca 14 let. Tuhost matrace je střední. Použité pěny 50 Kg/m3 s nosností do 160 kg. Výrobce matrace je Postelia s.r.o., vyrobeno v České republice.

Viscoelastická pěna (tzv. líná pěna) - s paměťovým efektem byla vynalezena americkou NASA. Pěna vyniká dokonalou tvárností, reaguje na teplotu uživatele a je mimořádně komfortní. Visco pěna není opornou pěnou, slouží pouze jako tvarovací vrstva, proto se vždy kombinuje s nosnou vrstvou, nejlépe ze studené pěny. Pěna nevytváří zpětný tlak a je antidekubitní(nevytváří proleženiny), je tedy vhodná pro všechny druhy onemocnění páteře.

Studená pěna - získala své jméno podle technologie výroby za studena. Materiál vyniká svou výbornou elasticitou nebo-li tvárností, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Pěna je tvořena otevřenými buňkami s velkými póry, proto je matrace velmi prodyšná. Oproti běžné PUR pěně(molitanu) je materiál tvárnější, prodyšnější a má vyšší odolnost a životnost, materiál byl vyvinut přímo pro výrobu matrací.

Nacházíte se: Úvod  »  ZDRAVOTNÍ MATRACE » Postelia Matrace studená pěna Visco De Luxe Soft 90x200

Komentáře