Nacházíte se: Úvod  »  ZDRAVOTNÍ MATRACE » Postelia matrace ze studené pěny Duocell

Postelia matrace ze studené pěny Duocell

Dostupnost: Skladem

Běžná cena bez DPH: 4490.00

Vaše cena bez DPH: 2719.00

DPH: 570.99

Vaše cena s DPH: 3290.00

Otázky k tomuto produktu?

  • Matrace DUOCELL
    Matrace DUOCELL
  • Matrace DUOCELL
    Matrace DUOCELL

Sedmi-zónová matrace s nosným jádrem z vysoce pružné Německé značkové studené pěny od Carpenter vhodná na trvalé spaní, nebo občasné přespání. Díky zńované konstrukci je matrace tvárnější, vyměkčené zóny jsou oslabené výřezem a tuhé zóny jsou neprořezané. Matrace je složena z dvou různě tuhých studených pěn a pouhým otočením matrace lze proměnit tuhost matrace. Výška jádra je 14 cm, celková výška matrace je dle zvoleného potahu cca 15-16 cm. Matrace je ve snímatelném potahu a separačním úpletu, zajišťující dokonalý pohyb potahu matrace. Matrace je bez použití lepidel a pěna i potah jsou zdravotně nezávadné. Použitá studená pěna má certifikaci LGA a TÜV institutu prokazující zdravotní nezávadnost použitých materiálů. Potahy jsou od Belgického výrobce Monks a mají certifikaci Öko tex - nezávadné a šetrné textilie. Základní potah je Covertex bez prošití, nebo si za příplatek můžete zvolit potah Trimtex, Galaxi, Charlotte nebo Greenfirst, všechny tyto potahy jsou snímatelné a pratelné na 60°C. Potah má v základu zip do "L", to znamená po dlouhé a krátké straně boku matrace, za příplatek lze zvolit "zip dokola", zip je v tomto případě kolem celého obvodu matrace a lze jeho odepnutím rozdělit potah na vně části, což je velmi praktické při praní potahu, při sundavání a navlékání potahu na jádro. Matrace je vhodná pro lamelový rošt, ale i pevný rošt(na kterém je třeba počítat s vyšší tuhostí a kratší životností). Životnost matrace je cca 8 let. Tuhost matrace je středně tuhá. Použitá pěna 35 Kg/m3 s nosností do 100 kg (alternativně 40kg/m3 do 120kg). Výrobce matrace je Postelia s.r.o., vyrobeno v České republice.

Studená pěna - získala své jméno podle technologie výroby za studena. Materiál vyniká svou výbornou elasticitou nebo-li tvárností, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Pěna je tvořena otevřenými buňkami s velkými póry, proto je matrace velmi prodyšná.

Upozornění: U této matrace si vyhrazujeme právo použít alternativně i lepší pěnu o objemu 40kg/m3, proto nejsme schopni garantovat barevnost pěn, pěna se může mírně lišit i tuhostí.

Nacházíte se: Úvod  »  ZDRAVOTNÍ MATRACE » Postelia matrace ze studené pěny Duocell

Komentáře