Nacházíte se: Úvod  »  ZDRAVOTNÍ MATRACE » Postelia Duet 1+1 matrace ze studené pěny

Postelia Duet 1+1 matrace ze studené pěny

Dostupnost: Skladem

Běžná cena bez DPH: 9980.00

Vaše cena bez DPH: 4950.00

DPH: 1039.5

Vaše cena s DPH: 5990.00

Otázky k tomuto produktu?

  • Matrace DUET - AKCE 1+1 ZDARMA
    Matrace DUET - AKCE 1+1 ZDARMA
  • Matrace DUET - AKCE 1+1 ZDARMA
    Matrace DUET - AKCE 1+1 ZDARMA

Sedmi-zónová matrace DUET 1+1 s nosným jádrem z vysoce pružné Německé značkové studené pěny od Carpenter vhodná na trvalé spaní, nebo občasné přespání. Za tuto cenu dostanete 2ks matrací. Díky zónované konstrukci je matrace tvárnější, vyměkčené zóny jsou oslabené výřezem a tuhé zóny jsou neprořezané. Matrace je složena z dvou různě tuhých studených pěn a pouhým otočením matrace lze proměnit tuhost matrace. Výška jádra je 14 cm, celková výška matrace je dle zvoleného potahu cca 15-16 cm. Matrace je ve snímatelném potahu a separačním úpletu, zajišťující dokonalý pohyb potahu matrace. Matrace je bez použití lepidel a pěna i potah jsou zdravotně nezávadné. Použitá studená pěna má certifikaci LGA a TÜV institutu prokazující zdravotní nezávadnost použitých materiálů. Potahy jsou od Belgického výrobce Monks a mají certifikaci Öko tex - nezávadné a šetrné textilie. Základní potah je Covertex bez prošití, nebo si za příplatek můžete zvolit potah Trimtex, Galaxi, Charlotte nebo Greenfirst, všechny tyto potahy jsou snímatelné a pratelné na 60°C. Potah má v základu zip do "L", to znamená po dlouhé a krátké straně boku matrace, za příplatek lze zvolit "zip dokola", zip je v tomto případě kolem celého obvodu matrace a lze jeho odepnutím rozdělit potah na vně části, což je velmi praktické při praní potahu, při sundavání a navlékání potahu na jádro. Matrace je vhodná pro lamelový rošt, ale i pevný rošt(na kterém je třeba počítat s vyšší tuhostí a kratší životností). Životnost matrace je cca 9 let. Tuhost matrace je středně tuhá. Použitá pěna 37 Kg/m3 s nosností do 110 kg (alternativně 40kg/m3 do 120kg). Výrobce matrace je Postelia s.r.o., vyrobeno v České republice.

Studená pěna - získala své jméno podle technologie výroby za studena. Materiál vyniká svou výbornou elasticitou nebo-li tvárností, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Pěna je tvořena otevřenými buňkami s velkými póry, proto je matrace velmi prodyšná.

Upozornění: U této matrace si vyhrazujeme právo použít alternativně i lepší pěnu o objemu 40kg/m3, proto nejsme schopni garantovat barevnost pěn, pěna se může mírně lišit i tuhostí.

Nacházíte se: Úvod  »  ZDRAVOTNÍ MATRACE » Postelia Duet 1+1 matrace ze studené pěny

Komentáře